Úvod »Zážitky, pronájem stanu..» Vyhlídkový let


    

Vyhlídkový let

novinka

skladem

 

bez DPH : 0 Kč
s DPH (21 %):
0 Kč

Vyhlídkový let:

Tak tedy, jestli potřebujete rozšířit svou firmu a nevíte jak areál co nejvýhodněji situovat do okolní krajiny, chcete zjistit jaký je aktuální stav Vašich lesů či jiných pozemků a nemovitostí nebo si chcete sami pořídit fotografie Vašeho penzionu pro vaše internetové stránky nebo reklamní předměty? Potřebujete zhotovit fotodokumentaci určitého území například pro získání rozvojových grantů?

Pak využijte našich služeb! Jsme zde pro Vás! Let podle Vašeho přání je možné zorganizovat pro firmy i jednotlivce. Ve spolupráci s dalšími firmami jako například Jas- Air.cz Hosín u Českých Budějovic a Skyservice plus Vám nabízíme možnost prohlédnout si jižních Čechy z ptačí perspektivy. Lety jsou standardně prováděny letouny CESSNA, Zlín nebo Piper s přepravní kapacitou 1+2-3 osoby. Pro svůj let můžete použít i letoun CESSNA C-206/ OK-AAG nebo CESSNA C207/OK-AAJ s přepravní kapacitou 1+5 repektive 1+6 osob.

 

 • Vyhlídkový let- 2900,-Kč (1 osoba na 1 hodinu) -16 900,-Kč (10 osob na 1hodinu). Konkrétní cena Vám bude sdělena na dotaz v závislosti na počtu letících osob (podle typu použitého letadla) a zvolené trase letu (době letu).
 • Pilotem na zkoušku- 2900,-Kč- 9500,-Kč Konkrétní cena Vám bude sdělena v závislosti na Vašem přání (počet osob a doba letu).
 • V případě zájmu volejte pro více informací na tel 777 619 535.

  NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

  Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.

  YmYyN