Úvod »Zážitky, pronájem stanu..» Základní výcvik 3 seskoky


        

Základní výcvik 3 seskoky

novinka

skladem

 

bez DPH : 4 215 Kč
s DPH (21 %):
5 100 Kč

Základní parašutistický výcvik

Základní parašutistický výcvik

Je určen pro Ty z Vás, kteří chcete vyzkoušet jaké to je sami vyskočit z letadla a řídit padák až na zem. Kurz je určen pro absolutní začátečníky, ale i pro Ty, kteří mají za sebou již tandemový seskok nebo seskok na kulatém padáku a chtějí se přeškolit na padák typu křídlo.

Kurz zpravidla začíná v pátek odpoledne a pokračuje během víkendu pod vedením zkušených instruktorů. Nejdříve probíhá seznámení s padákovou technikou, následuje teoretická výuka a praktický pozemní výcvik. Kurz vyvrcholí 3 praktickými seskoky s automatickým otevřením na školním padáku typu křídlo.

Pro výcvik používáme skvělé studentské padáky české firmy JOJOWINGS,s.r.o, HOP-260M v postrojích "Student", které byly vyrobeny také v České Republice a to firmou MarS Jevíčko, a.s. . Všechny studentské padáky jsou samozřejmě, pro Vaši bezpečnost, vybaveny elektronickými zabezpečovacími přístroji MPAAD na záložních padácích. Tyto přístroje slouží k aktivaci záložního padáku, v případě, že je to nutné a, že tak z jakéhokoliv důvodu neučíní parašutista.

V případě zájmu volejte pro více informací na tel 777 619 535.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.

ODY3YTBm